Smakowite fast foody

Wszyscy uwielbiamy fast foody, gdyby nie były aż tak niezdrowe, wówczas moglibyśmy je jeść kilka razy dziennie. Jednak zazwyczaj kebaby, hamburgery, hot dogi, pizze i innego tego typu „rarytasy” serwujemy sobie, gdy chcemy uczcić jakiś ważny moment w naszym życiu.

Ile to razy na niedzielny obiad wybrałeś się z rodziną do pizzerii? Ile było szczególnych okazji, by zjeść jakieś niezdrowe jedzenie. Spożywanie fast foodów nie jednemu z nas kojarzy się z przyjemnością i miłymi chwilami.

Zdrowe jedzenie nie jest tak smaczne, dlatego nie celebrujemy nim ważnych chwil z bliskimi. Nasze życie jest więc pełne paradoksów, bowiem z jednej strony dbamy o to, by jeść zdrowo, przygotowujemy dania, które w powszechnej opinii uchodzą za zdrowe po to tylko, by przy najbliższej okazji pójść do restauracji szybkiej obsługi i zamówić za kilka groszy bułkę pszenną okraszoną sezamem przypiekaną w tosterze z pieczonymi w głębokim tłuszczu frytkami, które będą polane zawiesistymi sosami.

Frytokebab – tak to się chyba nazywa….